Hayal Edin Gerçekleştirelim

Sosyal İnovasyon Fikir Yarışması

Yarışma Hakkında

Hayal Edin Gerçekleştirelim Sosyal İnovasyon Fikir Yarışması ile üniversite öğrencilerinin Finansal Teknoloji, Çevre & Enerji, Veri Yönetişimi ve Siber Güvenlik alanlarındaki proje fikirleri yarışıyor.

Hayal Edin Gerçekleştirelim 10. dönem başvuruları başladı. Şubat 2024'e kadar başvurunu tamamla, büyük ödülün sahibi olabilmek sen de aramıza katıl.

Hemen Bilgi Al

Yarışma Ödülleri

Öğrenci başvurularında; proje değerlendirmeleri sonucunda ilk 10’a girmeye hak kazanan proje sahibi öğrenciler, jüri puan sıralamalarına göre birincilik, ikincilik, üçüncülük ödüllerini almaya hak kazanacak. İlk üç sıralamasına giremeyen projelerden seçilecek olan Findeks Özel Ödülü almaya hak kazanacak. İlk 10 sıralamasındaki kalan projelere ise Jüri Özel Ödülü takdim edilecek. Ayrıca ilk 100 proje arasında en çok projesi olan üniversite “ İlk 100 Proje Arasına Giren Projeler İçerisinde En Çok Projesi Yer Alan Üniversite Ödülü” alacak.

Hayal Edin Gerçekleştirelim
Fikir Havuzu

Yarışmaya finansal teknoloji, çevre & enerji ve veri yönetişimi alanlarındaki sosyal inovasyon fikrinle başvurabilirsin.

Fikirleri Gör